1000x80

РЕСТОРАНИ

Парус на Десне, ресторан Парус на Десне, Парус на Десні, ресторан в Пуховке, ресторан для свадьбы, ресторан для банкета Броварской район, отдых на Десне, домики Пуховка, ст вега

Повноцінний віртуальний тур ресторану “Парус на Десні”, що знаходиться в селі Пухівка в садовому товаристві Вега. Неподалік від Києва, на березі Десни ви можете відпочити від міської метушні та насолодитись вишуканною кухнею ресторану. А на сторінці – основні дані, карта проїзду, можливість ознайомитись з екстер`єром та залишити коментар.

Ресторан Хуторець на Околиці, Скибин ресторан, ресторани Броваров, Ресторан Хуторець, Ресторан Хуторок, Хуторок на Околице, Хуторець Скибин, Хуторець Бровари, кафе Хуторец

Велика віртуальна подорож по ресторану “Хуторець” (с. Скибин), що на виїзді з Броварів. Без перебільшень, дуже соковитий і колоритний тур. Як і сам ресторан Хуторець на околиці. Ви побуваєте в двориках і бесідках та відчуєте всю душевність, котрою нагородили це місце його власники. Дійсно тепла, своя націонална, домашня атмосфера. Впевніться, побувайте тут!

Ресторан Авантюрист, ресторан рожны, Рожны Авантюрист, загородный клуб Авантюрист, ресторан загородного клуба Авантюрист, пират рожны

(Русский) Виртуальный тур по ресторану “Авантюрист”. Ресторан является частью большого комплекса, загородного клуба “Авантюрист”. В ресторане создана уютная атмосфера, располагающая к легкому и комфортному отдыху.

Петровський Бровар, ресторан Петровський Бровар, ресторан для свадьбы, ресторан Бровары

3Д-панорама: заміський ресторан «Петровьский Бровар», що по об`їзній дорозі, по вулиці Осіпова (м. Бровари), напроти повороту на Княжичі. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

хазар ленкоран, Ресторан Хазар Ленкоран, Кафе Хазар Ленкоран, хозар ленкоран, хазар Ленкоран Погреби, Ресторан Хазар Ленкорань Погреби, ресторан для свадьбы Броварской район

3Д-панорама: заміський ресторан «Хазар Лєнкоран», що на Погребському шляху, в 2-х км від житлмасиву Троєщина. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Ресторан Паничи, кафе Паничі, Паничі Погреби, Панычи Погребы, Шинок Паничі Погреби, Ресторан Паничі Погреби

3Д-панорама: заміський ресторан «Паничі», що по вулиці Кірова, 6 (с. Погреби). На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Ресторан Москва, кафе Москва, москва погреби, ресторан Москва Погреби, кафе Москва Погреби, загородний ресторан Москва, ресторан для свадьбы Броварской район

3Д-панорама заміського ресторану «Москва», що по вулиці Коцюбинського, 10 А (с. Погреби). На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Кафе Таир Бровары, кафе таир, ресторан Таир, Таїр Бровари

3Д-панорама ресторан «Таїр» (м. Бровари), що виїзді від Броварів до Калинівки. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Бровар-хоф Бровари, Бровар-Хоф, Бровархоф, Бровархоф терминал, паб бровархоф, ресторан Бровархоф

3Д-панорама по фасадній стороні ресторану – Пабу “Бровар Хоф” (м. Бровари), що неподалік від ТРЦ “Термінал”. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Кафе У лиси Бровары, Кафе у Лісі Бровари, ресторан у Лісі

3Д-панорама ресторану «У лісі» (м. Бровари), що в`їзді до Броварів з Калинівки. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

Ресторан авто-гриль Мисливець Погребы Троещина

3Д-панорама фасаду ресторану “Авто-Гриль Мисливець” що знаходиться в 2 км від масиву Троєщина – це приблизно 5 хвилин автомобілем. Помітний і яскравий екстер`єр закладу, характеристика, основна інформація та карта розміщення – все на нашому сайті.

San Marco ресторан, Бровары Сан Марко, Сан-Марко ресторан в Броварах

(Русский) 3D-панорама фасада известного в Броварах ресторана “Сан Марко”. Проезжая по Броварам невозможно не заметить этот шикарный, аристократического вида, парадный вход.

        Рекомендуем

1000x180

Реклама

---

Video Бровари

Последние новости:

Парус на Десне, ресторан Парус на Десне, Парус на Десні, ресторан в Пуховке, ресторан для свадьбы, ресторан для банкета Броварской район, отдых на Десне, домики Пуховка, ст вега Ресторан «Парус на Десні» (с. Пухівка)
Ресторан Хуторець на Околиці, Скибин ресторан, ресторани Броваров, Ресторан Хуторець, Ресторан Хуторок, Хуторок на Околице, Хуторець Скибин, Хуторець Бровари, кафе Хуторец Ресторан «Хуторець на Околиці» (с. Скибин)
Ресторан Авантюрист, ресторан рожны, Рожны Авантюрист, загородный клуб Авантюрист, ресторан загородного клуба Авантюрист, пират рожны Ресторан «Авантюрист» (с. Рожни)

Метки:

Контроль:

Яндекс.Метрика