1000x80

АЗС и АГЗС

В рубрике представлены карты брендовых автозаправок, как АЗС так и АГЗС Броваров и района.

Содействуйте развитию проекта — предлагайте место сьемки, если на нашли его среди туров на Бровары 3Д.

АГЗС Газовик Бровари

3Д-панорама АГЗС “Газовик” на в`їзді від Калинівки (м. Бровари). На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

АЗС КЛО Бровари Мегамаркет

3Д-панорама АЗС та АГЗС “КЛО” неподалік від Мегамаркету, ТРЦ Термінал (м. Бровари). На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, можливості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

АЗС КЛО Бровари

Віртуальний тур по АЗС “КЛО” по вул. Київська, Бровари. На даній сторінці також є основна інформація про місцезнаходження на мапі, можливість залишити запитання, відгук, пропозицію.

АЗС Народна Бровари

У Броварському райны поки що всього дві автозаправочні станції мережі “Народна”. Перша – біля Києва, масив Троєщина, друга – в Броварах по вул. Київська. На даній сторінці розміщено 3Д-панораму АЗС “Народна” з переходами до сусідніх закладів та орієнтири, мапа розміщення АЗС.

АЗС Зазимя, азс зазимье

3Д-панорама АЗС, що в селі Зазим`я. На сторінці – віртуальный тур, основні відомості, об`єкт показано на інтерактивній мапі, можливо залишити відгук, доповнити інформацію.

АЗС Avantage Пуховка

В 2013 році в Броварському районі з`явився один автозаправний комплекс мережі «Авантаж 7». На в`їзді в с. Пухівка ви зможете заправити свій автомобіль (газ, бензин, дизельне паливо). Адреса: Київска обл., Броварский р-н, с. Пухівка,  урочище Оглухів Види палива: газ, безнзин, ДП Додаткові сервіси: магазин, туалет На мапі:

АЗС Народна Погреби

Віртуальный тур, 3Д-мандрівка на АЗС “Народна” при в`їзді до Києва, район Троєщина зі сторони с. Погреби. Паливо: А95 плюс, А95, А92, А80, ДП, ДП Плюс

        Рекомендуем

1000x180

Реклама

---

Video Бровари

Последние новости:

АГЗС Газовик Бровари АГЗС “Газовик” на в`їзді (м. Бровари)
АЗС КЛО Бровари Мегамаркет АЗС та АГЗС “КЛО” біля Мегамаркету (м. Бровари)
АЗС КЛО Бровари АЗС та АГЗС “КЛО” на в`їзді з Києва (м. Бровари)

Метки:

Контроль:

Яндекс.Метрика